Yavrusunu Acile Taşıyan Bir İstanbul Kedisinin Hikayesi...


Mayıs ayının başına, hasta yavrusunu hastaneye getirerek herkesi hayrete düşüren bir İstanbul kedisi, patili dostlarımızın kapı açmanın ötesinde ne kadar akıllı ve duygulu olduklarını, bizlere bir kez daha kanıtladı.


Anne kedinin yavrusunu hastaneye getirdiği andan, çalışanların hasta kedi yavrusuna yardım eli uzattıkları dakikalara kadar yaşanan her şey, o anda acilde bekleyen Merve Özcan tarafından çekilen fotoğraflar sayesinde kamuoyunun gündemine yansıdı.


Doktorlar hasta kedi yavrusunu tetkik ederken, ayaklarının dibinden ayrılmayan anne kediye de mama ve su veren hastane çalışanları - minik kediciği ve annesini, ilk müdehaleleri yapıldıktan sonra yerel bir veterinere teslim etmişler.


Medyadan yöneltilen sorulara cevap veren veteriner hekim, annenin de minik kedinin de durumlarının iyi olduğunu belirtmiş.


Bu haberi okuduktan sonra oldukça duygulanan Japon bir kadın ise (isminin açıklanmasını istememiş), Tokyo'daki Türkiye Cumhuriyeti konsolosluğuna İstanbul'daki kedilerin hayat standartlarının yükseltilmesi için kullanılmak üzere 30,000 Japon yeni bağışta bulunmuş.151 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

Cats of Istanbul © 2021

Tüm hakları saklıdır.

Popüler Sayfalar

Cats of Istanbul

PATİLERİMİZDEN HABERDAR OLMAK İSTER MİSİNİZ?