Mercedes-Benz Köpekler İçin Tasarladığı Yeni Aksesuar Serisini Tanıttı


Alman Kennel Birliği (VDH)’ne göre her sene 16 Haziran'da kutlanan "Köpekler Günü'ne" özel, hayvan aksesuarları markası MiaCara ile Mercedes-Benz bir araya gelerek, patili sadık dostlarımız için yepyeni bir aksesuar koleksiyonu tasarlamak üzere kolları sıvadılar.

Bu özel seri, patili dostlarımız için bir sürü incik boncuk içeriyor. Hatta bu parçalar bizim için de oldukça etkileyici gözüküyor!

Bu ilgi çekici ve sade çizgileri ile öne çıkan koleksiyonda minderler, tasmalar, yakalar ve köpek dostlarımız için atıştırmalık çantaları bulunuyor.

Yumuşacık yastıklar; küçük, orta, büyük boyutlarda satışa sunuluyor. Yastıkların kılıfları yıkanabilir özellikte olan gri polyesterden üretilmiş ve içleri stabil poliüretan ile doldurulmuş.

Aynı şekilde tasmalar da üç farklı boyutta tasarlanmış. Üzerlerinde bulunan paslanmaz çelik halkada Mercedes-Benz yıldız logosu var. İtalya’da MiaCara’nın yalnızca Mercedes-Benz için üretmiş olduğu 1.95 metreye kadar uzayabilen tasma üzerine ise yıldız logosu perçinlenmiş.

Koleksiyondan öne çıkan bir diğer aksesuar ise gri kanvas kumaştan ve Saffiano deriden çok düşünceli bir şekilde tasarlanmış atıştırmalık çantası. Çok amaçlı olarak üretilen bu çanta; karabina aracılığıyla kemere, paltoya ya da el çantasına asılabilecek şekilde düşünülmüş...


73 görüntüleme0 yorum

Cats of Istanbul © 2021

Tüm hakları saklıdır.

Popüler Sayfalar

Cats of Istanbul

PATİLERİMİZDEN HABERDAR OLMAK İSTER MİSİNİZ?