Davetsiz Model Catwalk Nedir Herkese Gösterdi


Geçtiğimiz Cuma, Emaar alışveriş merkezinde gerçekleşen Fashion Show Esmod International’ındavetsiz bir modeli vardı.

Vakko Esmod Moda Akademisi’nin defilesi sırasında aniden podyuma gelen ve modellere eşlik eden kedi izleyiciler arasında da gülüşmelere neden oldu. Podyuma çıkan kedi, bir kedinin her zaman yaptığı şeyleri yapmaya başladı. Yerde yuvarlandıktan sonra yanından geçen bir modele şakacı bir şekilde pati attı. Bir anda şovun ilgi odağı olan kedi daha sonra podyumun sonuna kadar yürüyerek adeta catwalk yaptı.

Bir izleyici bu eğlenceli anları Twitter hesabında “Kedi, catwalk yapıyor.” yazısı ile paylaştı. Birçok kişi bu eğlenceli ve enteresan anları sosyal medya hesaplarında paylaştı. Instagram’da bu videonun bu kadar popüler olmasının nedeni ise podyumda yürüyen modellerin bu durum karşısında tebessümlerini gizleyememesi oldu.

Gösterinin sonunda moda tasarımcısı Göksen Hakkı, The Dodo’ya yaptığı açıklamada “Herkes şok oldu.” diyerek durumu kısaca özetlemiş oldu.

İstanbul, kedileri ile de ünlü bir şehir. Binlerce minik tüylü dostumuz İstanbul sokaklarında evcil olsun ya da olmasın şehrin birer tüylü maskotu olarak dolaşıyor. Kedi belgeseli için yapılan bir röportajda, bir vatandaş kediler olmadan İstanbul’un ruhunun eksik kalacağını dile getiriyor. Başka bir vatandaş ise kedilerin insanların Tanrı’nın iradesine bağlı olarak hareket ettiğini hissettiklerini söylüyor.

Tüm bunları düşündüğümüzde İstanbul’da yapılan bir moda şovunda sevimli bir kedinin aniden podyuma çıkması pek de şaşırılacak bir durum değil diyor, şovdan tatlı görüntülerle sizi baş başa bırakıyoruz.

#ESMOD #Vakko

48 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

Cats of Istanbul © 2021

Tüm hakları saklıdır.

Popüler Sayfalar

Cats of Istanbul

PATİLERİMİZDEN HABERDAR OLMAK İSTER MİSİNİZ?