Köpekler & Nefes Kesen Manzarlar


Hayattaki üç büyük tutkusunu - yani fotoğrafçılık, köpekler ve seyahat etmeyi - bir fotoğraf serisi ile ölümsüzleştirmeye karar veren Polonyalı fotoğrafçı Alicja Zmysłowska, birbirinden güzel köpekleri nefes kesen manzaralarla buluşturduğu etkileyici bir çalışma ortaya çıkarttı.

PetaPixel’e verdiği röportajda; daha önce yapmadığı bir şey yapıp bizlere doğanın gücü ve güzelliğini göstermede köpeklerle iş birliği yapmak istediğini ve bu şekilde sadık dostlarımızı içinde bulundukları konfor alanından sıyırarak, alışılmışın dışında kompozisyonlar meydana getirmeyi hayal ettiğini dile getiren Zmysłowska, üç yıldır köpekleri muhteşem doğa manzaraları ile birlikte fotoğraflıyor.

23 yaşındaki Zmysłowska'nın bu seriye verdiği “Craving Miracles” ismi ise çok şey ifade ediyor. "Mucizeler Aşermek" anlamına gelen isim; buzullar, buzul lagünleri, lav bölgeleri, fiyortlar, İzlanda, Norveç ve Alaska'nın büyük şelaleleri gibi bir çok sürreal lokasyonda gerçekleştirilen çekimlerin özünü ortaya koyar nitelikte.

Sanatçının çalışmaları hakkında daha detaylı bilgi almak için kişisel Instagram hesabını takip edebilirsiniz.

#Fotoğrafçılık

227 görüntüleme0 yorum

Cats of Istanbul © 2021

Tüm hakları saklıdır.

Popüler Sayfalar

Cats of Istanbul

PATİLERİMİZDEN HABERDAR OLMAK İSTER MİSİNİZ?