Patinizi Özel Bir Jetle Lüks Bir Tatile Çıkartmaya Ne Dersiniz?


Hong Kong'da jet sosyete mensubu evcil hayvanlar artık tatile özel jetle çıkıyor!

Fun Fun ve Ding Dong Pet, Zoe Man'a ait iki Yorkshire terrier. Yakın zamanda özel bir jetle Japonya'ya beş günlük bir tatil için giden Fun Fun ve Ding Dong, seyahatlerini Hong Kong'da bulunan Life Travel isimli bir seyahat acentesi üzerinden organize etmişler.

Geçtiğimiz seneden beri hizmet veren Life Travel'ın bu hizmeti sayesinde, sahiplerinin kucağında veya yerde, halının üzerinde gönüllerince vakit geçirerek seyahat eden Fun Fun ve Ding Dong'a uçuş boyunca kabin ekibi tarafından piliç ve somondan kullanılarak hazırlanmış yemekler içeren özel bir menü de servis edilmiş. Havaalanına vardıklarında evcil hayvan dostu bir transfer ile yine evcil hayvan dostu otellerine bırakılan Fun Fun ve Ding Dong, Japonya'da harika bir beş gün geçirmişler.

The Malay Online'ın yaptığı habere göre Life Travel halihazırda kedi, kaplumbağa, papağan ve hamster gibi bir çok evcil hayvan sahibinden bir çok almasına karşın, bu hizmetini sadece köpeklerle sınırlamış. Geçtiğimiz sene Japonya'ya üç adet tatil paketi satan şirket, 2018 için 13 rezervasyon almış. 2019 için ise bu sayının yeni rotalarla beraber 50'ye çıkmasını bekliyor.

Life Travel'ın kurucusu Raymond Chung “Dışarıda kocaman bir pazar var. Biz sadece talebi erken fark edip, diğer herkesten önce başladık" diyor.

Şirketin beş günlük evcil hayvanla tatil paketleri 70,000 USD'den başlıyor.

#Seyahat

76 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

Cats of Istanbul © 2021

Tüm hakları saklıdır.

Popüler Sayfalar

Cats of Istanbul

PATİLERİMİZDEN HABERDAR OLMAK İSTER MİSİNİZ?