DESTEĞİNİ İSTİYORUZ: #DaimaHayvanDeneyineKarsi


Dünya çapındaki ülkelerin %80’ninde hayvanlar üzerinde hala güzellik uğruna deney yapılırken, her yıl 500,000 hayvan kozmetik deneyleri sebebiyle zarar görüyor.

Hayvan deneylerine karşı savaşan ilk küresel güzellik markası olan ve Avrupa Birliği’ndeki yasağın yasalaşmasının öncülerinden The Body Shop, bu zulmün sonsuza dek ve tüm dünyada bitirilmesinde kararlı.

Bu noktadan hareketle Curelty Free International ile birlikte yürüttükleri #ForeverAgainstAnimalTesting #DaimaHayvanDeneyineKarsi global hareketleri kapsamında, Birleşmiş Milletler'in 2018 Genel Kurulu'nda sunmak üzere bir imza kampanyası başlatmışlar. Hedefleri 8 milyon imza toplamak. İyi haber ise bugüne kadar 4 milyon imza ile yolu yarılamışlar bile!

Bu sene 20 Şubat #LoveYourPetDay kapsamında ve #ForeverAgainstAnimalTesting #DaimaHayvanDeneyineKarsi global hareketlerine destek olmak için Cats of Istanbul ve Pups of Istanbul ailelerine de bir çağrı yaptılar. Biz de bu çağrılarını duyduk.

Cats of Istanbul ve Pups of Istanbul aileleri olarak herkesi bu kampanya destek vermeye çağırıyoruz! Şimdi The Body Shop'un #ForeverAgainstAnimalTesting kampanyasına katıl, Birleşmiş Milletler'in 2018 Genel Kurulu'nda sunmak üzere, 8 Milyon imzadan biri de senin imzan olsun!

Hayvanlara deney yapılmasını değil, onları sadece sevmeyi istiyoruz!

#HayvanDeneyineKarşı #TheBodyShop

69 görüntüleme0 yorum