Tüylü Dostlarımızın Başına Gelen Kazalara Seyirci Kalmayın


Sokaklarda yaşayan küçük dostlarımızın %70’inin maalesef kazalardan sonraki ilk 30 dakika içerisinde hayatlarını kaybettiklerini biliyor muydunuz?

İşte bu korkunç istatistikten yola çıkarak kurulan ve sosyal bir girişim olan VetMapp, üyelerine en yakın veteriner klinikleri ve barınakları göstererek evlerde beslenen ve sokaklarda yaşayan yardıma muhtaç çok sayıda evcil dostumuzun ihtiyaç duydukları tedaviye hızlıca ulaşmasına ve bu surette hayatlarının kurtarılmasına yardımcı oluyor.

Özellikle ani ve gece saatlerinde yaşanan olaylar karşısında veteriner bulmakta zorlanan hayvanseverler VetMapp’i kullanarak, en yakınlarındaki açık veterinere kolayca erişiyor.

Kurulduğu günden bugüne kadar 15.000’in üzerinde hayvansever tarafından yüklenen VetMapp sayesinde, tedaviye muhtaç durumda olan yüzlerce evcil dostumuz, en yakındaki açık veterinere yetiştirilerek tedavi edildi.

Sokakta yaşamak zorunda olan çok sayıda evcil dostumuzun kurtarılış hikayelerinin yer aldığı Vetmapp.com üzerinden veya iOS ve Android uygulama mağazalarından ulaşabileceğiniz VetMapp aplikasyonunun yeni versiyonu, birçok yeni özellikle birlikte yayında!

#Haber

5 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

Cats of Istanbul © 2021

Tüm hakları saklıdır.

Popüler Sayfalar

Cats of Istanbul

PATİLERİMİZDEN HABERDAR OLMAK İSTER MİSİNİZ?