Köpekleri Doğal Ortamda Besleyip, Yuvalandırmak İçin Çalışan PatiPark Ankara Melekleri ile Tanışın!


ONeDio - Ankara'da İmrahor vadisinde oldukça büyük arazide sahipsiz köpeklere sahip çıkan PatiPark'ın içinizi ısıtacak hikayesine hazır olun.

Böyle insanların var olduğunu bilmek içimizi bir nebze de olsa rahatlıyor. Bu güzel insanlar köpekleri doğal ortamında besleyip onlara güvenli bir yaşam alanı sunuyor.

Peki PatiPark bir çeşit barınak mı?

Aslında barınak demek mümkün ama köpekleri kafeslere tıkmayan, onlara doğal ortamında yaşama şansı sunan barınmaları ve beslenmeleri için bir alan demek daha doğru olur.

PatiPark gönüllüleri ise izin günleri ve müsaitlik durumları ile uyumlu besleme zamanlarını planlayıp, haftanın her günü her hava koşulunda köpekleri beslemeye mutlaka gidiyorlar.

Sokağa atılmış ve bu ortama uyum sağlayamayacak olan minnoşları ise sahiplendiriyorlar.

İçinde hayvan sevgisi olan herkesi de yanlarına çağırıyorlar. İsterseniz sizi almayı bile teklif ediyorlar. Siz yeter ki gidip bu hayvanları sevmek isteyin. Gönüllü olmak için ne bir aidat ne de sürekli beslemeye katılma gibi bir zorunluluğunuz da yok.

Bunların yanı sıra; sokaklardaki hayvanların zamanında kısırlaştırılmadıkları için bu durum olduklarını ve bunun içinden ellerinden gelen çabayı gösterdiklerini de ekliyorlar.

İşte bu güzel dostlarımız bu güzel insanlar sayesinde doğal ortamlarında güvenle yaşayabiliyorlar. Eğer isterseniz hiçbir şart olmaksızın siz de onlara katılıp PatiPark Gönüllüsü olabilirsiniz.

PatiPark'ın iyi insanlarının yaptıklarını Facebook ve Twitter sayfalarından da takip edebilirsiniz.

#Haber

6 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

Cats of Istanbul © 2021

Tüm hakları saklıdır.

Popüler Sayfalar

Cats of Istanbul

PATİLERİMİZDEN HABERDAR OLMAK İSTER MİSİNİZ?