Köpeğiniz için Lüks Bir Malikane Tasarımı Düşünür müydünüz?


Üç sene önce tasarım çalışmalarına başlayan Hecate Verona; monte edildikleri lüks evler, asalet dolu bahçeler ile uyumlu olmaları için bir takım köpek malikaneleri geliştirmeye başladı. Bu titiz çalışmanın ardından ise karşımıza lüks bir köpek malikaneleri serisi ile çıktı. Bu malikanelerin sunduğu/sunabildiği teknolojiler ise saymakla bitmiyor; ısıtma, havalandırma, iç ve dış mekan aydınlatması, kamera, gıda ve su sistemleri, ödüllendirme noktaları, ses sistemleri, TV ve köpeğinizle her yerden iletişim kurabileceğiniz telekonferans sistemleri...

Kullanışlı iç tasarımına ek olarak bu malikanelerin hepsinin tasarımında en kaliteli ahşap materyallerin ve doğal taşların kullanıldığını da belirtmeden geçmeyelim.

Kişisel ihtiyaçlara karşılık gelecek şekilde özelleştirilebilen bu malikanelerin hepsi Hecate Verona'nın imalathanesinde tasarlanıyor, monte deiliyor ve iki ile dört hafta içerisinde adresinize teslim ediliyor. Birbirinden şık bu ultra-lüks köpek malikanelerin fiyatları ise 40,000 USD ile 200,000 USD arasında değişiyor (!)

Ayrıntılı bilgi için Hecate Verona'nın websitesini ziyaret edebilirsiniz: http://hecateverona.com/

#Haber

6 görüntüleme0 yorum