BERABER PROJE YAPALIM!

Kurumsal Şirketler

Okullar & Üniversiteler

Sivil Toplum

Onlar yaptı!

Kampanya Sponsorlukları


Dönemsel olarak (yazın sıcaklarda, kışın don tehlikesinin yaşandığı aylarda) veya gündem ile paralel (hayvan hakları, özel günler, yaygın sağlık konuları vb.) farkındalık ve bilgilendirme kampanyaları tasarlıyor,  markalara duyarlı oldukları konuları istedikleri ölçekte sahiplenme imkanı veriyoruz.

İçerik Projeleri

Marka değer ve/ya mesajlarınızla paralel, istediğiniz uzunluk ve kapsamda (eğitim, yarışma, tanıtım, kampanya vb.) içerikleri tasarlıyor, gerçekleştiriyor ve ayrıntılı bir proje raporu ile sosyal etkinizi, erişim ve etkileşim rakamlarınızı sizlerle paylaşıyoruz.

Barınak Ziyaretleri

Okullar ve okul kulüpleri bir araya gelerek hayvan barınaklarında yapısal iyileştirmeler yapmaya, barınak hayvanlarının mevcut gıda ve tıbbi ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik yardım projeleri organize ediyoruz.  

Bilinçlendirme Eğitimleri

Hayvan hakları ile ilgili bilinmesi gerekenler, Türkiye'deki güncel durum, hayvan bakımı ve ilk yardım gibi konularda uzman önerilerini içeren bilinçlendirme eğitimleri organize ediyoruz. Eğitime katılan herkese İstanbul Kedileri #OnlarBizeEmanet Kiti armağan ediyoruz.

Fonksiyonel İşbirlikleri

Mevcut kurulu kapasitenizi ve insan kaynağınızı barınaklarda yaşayan hayvanların hayatını iyileştirmek veya hayvan refahı/hakları konusunda bir çalışma yapmak için kullanmak ister misiniz? Bizler 100,000 hayvansever olarak iyi işlerde buluşmak ve reel etki yaratmak için buradayız.

Proje İşbirlikleri

Kamu, STKlar, akademi ve özel sektör ile hayvan hakları ve refahı konularında her tür proje işbirliğine açığız.

Çalışanlara  Aktivasyon Projeleri

 

Çalışanlarına hayvan hakları bilinci aşılamak, ekipçe sokak veya barınak hayvanları konusunda ofis dışında bir aktivasyon projesinin parçası olmak, hayvanlara ilk yardımın nasıl yapıldığını öğrenmek veya sadece yaratıcı tematik atölyelerle keyifli bir gün geçirmek isteyen markalar için harika programlarımız var! 

Cats of Istanbul © 2021

Tüm hakları saklıdır.

Popüler Sayfalar

Cats of Istanbul

PATİLERİMİZDEN HABERDAR OLMAK İSTER MİSİNİZ?